ELÉRHETŐSÉG:

 

 

Büttner és Társai
Szerszámelemgyártó és Kereskedelmi Kft.
7500 Nagyatád, Taranyi u. Ipartelep

Tel: 06-82-553-970 06-82-553-971
Fax: 06-82-553-981 06-82-553-982
Email: buttner@hu.inter.net, cad@buttner.hu
Honlap: www.buttner.hu

 

Büttner Normália Kft.
Ügyintéző: Vránics Ferenc
7500 Nagyatád, Taranyi u. Ipartelep

Tel: 06-82-553-970 06-82-553-971
Fax: 06-82-553-981 06-82-553-982
Email: vranicsf@buttner.hu buttner@hu.inter.net

 

KAPCSOLATTARTÓ MUNKATÁRSAINK:


Dr. Büttner Tamás
ügyvezető igazgató

drbuttner@buttner.hu


Beleznay Katalin
titkárság- és logisztikavezető
beleznaykata@buttner.hu


Bencsik László
projektvezető

bencsikl@buttner.hu


Beleznai Judit
menedzser asszisztens

beleznaij@buttner.hu

 


Farkas János
marketingvezető

farkasj@buttner.hu


Kliment-Bognár Katalin
kereskedelmi asszisztens

klimentbk@buttner.hu

 


Kovács Zoltán
műszaki vezető

kovacsz@buttner.hu


Kocsis István
gazdasági Vezető

kocsisi@buttner.hu


Horváth Norbert
termelésvezető

horvathn@buttner.hu


Matula Károly
beszerzésvezető,
export-értékesítés
matulak@buttner.hu


Kocsis Péter
értékesítési vezető

kocsisp@buttner.hu


Tátrai Jenő
kereskedelmi vezető

tatraij@buttner.hu


Vránics Ferenc
normália-értékesítő mérnök
vranicsf@buttner.hu

 


Varga Ágota
főkönyvelő

vargaa@buttner.hu


Telkes Zsuzsanna
munkaügyi vezető

telkeszs@buttner.hu